Wydarzenia

Wydarzenia

Bimage.pl zajmuje się kompleksową organizacją eventów - organizacja miejsc, pozyskiwanie Wystawców, reklama i promocja wydarzeń w internecie oraz na banerach, plakatach, ulotkach reklamowych, jak również tworzenie katalogów na konkretny event.

W lutym 2 edycje organizowanych przez nas targów: na Podhalu i na Śląsku, podczas obu prezentacja ofert edukacyjnych szkół pomaturalnych/wyższych.

Ponadto oba wydarzenia obejmują:

 - KONKURS! dla odwiedzających - do wygrania atrakcyjne nagrody, szczegóły: https://www.facebook.com/edukacjaipraca/posts/1279408802152054.
 - dla klas odwiedzających - darmowe zdjęcia grupowe!
 - Przedstawiciele American Institute for Foreign Study (Polska) Sp. z o.o. - studia, praca, podróże w Ameryce!

16 lutego 2017 - III Podhalańskie Targi Edukacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, przy Al. Tysiąclecia 37, godz. 9:00 – 15:00.

III Podhalańskie Targi Edukacji zostały objęte Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Nowy Targ.

Wystawcy: Akademia Leona Koźmińskiego z Warszawy, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa z Nowego Sącza, Uniwersytet Jagielloński z Krakowa, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Akademia Ignatianum z Krakowa, Uniwersytet Rolniczy z Krakowa, Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki z Krakowa, Wszechnica Świętokrzyska, Akademia Techniczno-Humanistyczna z Bielsko Białej, Staropolska Wyższa Szkoła z Kielc, Uniwersytet Przyrodniczy z Poznania, Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Policealne Studium Zawodowe Zaoczne z Nowego Targu, Uniwersytet Przyrodniczy z Wrocławia, Kujawska Wyższa Szkoła z Włocławka, Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych z Dęblina, American Institute for Foreign Study (Polska) Sp. z o.o. z programem Au Pair.

Partnerami III Podhalańskich Targów Edukacji są: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu oraz American Institute for Foreign Study (Polska) Sp. z o.o.

22 lutego 2017 - Śląśkie Targi Edukacji, V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Kazimierza Czapińskiego 8, godz. 9:00 – 15:00.

Śląskie Targi Edukacji zostały objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza.

Wystawcy: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Śląska Wyższa Szkoła Medyczna z Katowic, Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych z Katowic, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Ekonomiczny z Katowic, Wyższa Szkoła Humanitas, Politechnika Częstochowska, Kolegium Pracowników Służb Społecznych z Czeladzi, Akademia Ignatianum z Krakowa wydział zamiejscowy Mysłowice, American Institute for Foreign Study (Polska) Sp. z o.o. z programem Camp America.

Partnerami Ślaśkich Targów Edukacji są: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Firma DEMO z Katowic oraz American Institute for Foreign Study (Polska) Sp. z o.o.

Sponsorem Targów jest Film-wesele.pl – fotografia i film: uroczystości, eventy.
Organizatorem Targów jest firma Bimage.pl: kompleksowa organizacja eventów oraz marketing, reklama i promocja.

Kontakt z organizatorem: 601 581 198, kontakt@bimage.pl, szczegóły: https://www.facebook.com/edukacjaipraca.

 

Wydarzenia